IMG_0579 2

Raport energetyczny i aktualizacje świadomości / listopad 2020

Autorka: Monika Śleszyńska / channeling wysoko-wibracyjny i hipnoza quantum.
grafika artystyczna: Sage Ligtheart.

W związku za światową Ascension ziemia otwiera dodatkową dynamikę. Uruchamia to nowe pokłady energetyczne. Tu wiele tradycyjnych terapii może mieć nowe pytania do wyjaśnienia.

Wyróżniającym się obszarem są linie energetyczne rodów, które istniały na poszczególnych obszarac kuli ziemskiej. A co za tym idzie, wymagane jest nowe podejście. Z jednej strony są to nowe potencjały, a z drugiej większy materiał twórczy.

Praca z liniami rodów wymaga specjalistycznych umiejętości. Pierwszymi do pracy z tym obszarem są szkoleni energetycznie w obrębie ziemi i ruchów celestialnych ziemi energo – specjaliści. Praca tego typu funkcjonuje w obszarze kuli ziemskiej z układami planetarnymi.

Tu wspomaganiem są grafy astrologiczne. Wybór najkorzystniejszych dat astrologicznych będzie wyjątkowo wskazanym działaniem. Energie te, jako że pochodzą z przebudzających się pokładów ziemistych są nowym szczeblem dla rozwoju planety w tym przedziale czasowym. Tu mamy wybór by z nimi współgrać i czerpać mądrość. Wymaga to głębokiego przebudzenia i gotowości na przyjęcie dużych i wysoko wibracyjnych zasobów. Podstawą utrzymania tych energii w stabilnym wzroście jest stabilności i poznanie / zapoznanie się z właściwościami i funkcjami tych energii.

Przekazy i odczyty chanelingowe są tu doskonałym wsparciem. Otrzymanie nowatorskich komunikacji ułatwia zrozumienie i podejmowanie właściwych kroków w celu zapoznania i zakotwiczenia nowych możliwości.

Krótkimi słowami możliwa jest w ten sposób integracja nowych pokładów.

LEAVE A COMMENT