IMG_0531 2

Co tam energetycznie? / Zapoznanie z energią Wytworności podczas serii “Goodness Kreatywność”

Autorka: Monika Śleszyńska / channeling wysoko-wibracyjny i hipnoza quantum.
grafika artystyczna: Sage Lightheart.

Zapoznanie z energią Wytworności podczas serii channelingowej na terenie Nuba nad Nilem.

“Podczas serii wstępnej medytacji “Goodness Kreatywność” ukazał się obszerny przekaz o energii Kobiecej Wytworności. Była to wędrówka do wspomnień z czasów gdy kobiety posiadały Moc Wytworności. Efektem Kreatywności były potężne suknie, bogate zdobienia i kapelusze.

Będąc w channelingu często odbieram wizje i tak też stało się w seansie o Wytworności. Energia otworzyła wrota wyobraźni i wspomnień z powieści, filmów i albumów. Wizja przewijała się z jednej strony jak kalejdoskop, a z drugiej tak jakby wiraż czasów świetności. Pojawiły się obrazy wyjątkowo ozdobnych okryć, przekazując rąbki tajemnicy o energii najbardziej dystyngowanych Dam i czasach ich świetności i obfitości. To fascynujące doznanie poczuć tak wysoko dostojne energie “na żywo”.

Byłam w stanie odczuć dystyngowaną energię podczas seansu channelingowego. Przyjmowanie energii channelingu to wspaniałe doznanie. Zazwyczaj sesje są intensywnie odczuwane aczkolwiek każdy nowy przekaz jest jak najnowszy wyśmienity przysmak. To właśnie oferuje energia channelingu w stylu epikuriańskim.

Delektowanie się możliwościami odkrywania nowych potencjałów to dla mnie tak zwany chleb powszedni. Najpiękniejsze jest to, że każdy seans pozwala na aplikację nowego rodzaju energii w życiu codziennym. Dzięki temu stajemy się bogatsze od wewnątrz. A to najmocniejsze piękno jakie możemy sobie podarować.

Kulminującym punktem przekazu energii wytwornej były wysoki szacunek dla piękna osobistości. Był delikatny a jednocześnie silny. Pojawił się samoistnie.

W życiu tak łatwo jest napotkać się w wymaganiem szacunku. A tu według przekazu energia pokazała jak pięknie, łatwo i przyjemnie można się znaleźć w wyjątkowo bogatej energetycznie formie wytworności piękna osobistego. Wtedy moc szacunku dopasowuje się idealnie i przemawia za nas na poziomie energetycznym.

Przeciwieństwem balansu wytworności klasycznej jest blichtr. Można naśladować i nawet stać się w pewnym sensie kopią wytwornych modeli i postaci aczkolwiek energia autentyczna posiada wyjątkowo satysfakcjonujące wibracje.

Osiągnięcie balansu to prawdziwa sztuka. Nagrodą jest autentyczna silna Wytworność.

Tu wymagana jest spójność poszczególnych energii i integracja w danej poprawnej kolejności. To z kolei wymaga poświęcenia, dedykacji i predyspozycji do dokonania takiego otwarcie. Kluczem jest praca nad bezinteresownością, filantropizm działalność charytatywna i ogólnie życie na codzień w przestrzeni otwartej czakry serca i w zgodzie z przeznaczenim.

Wypełnianie i kompletowanie lekcji duszy jest tu na pierwszym planie.”

Pozdrowienie i ukłony od energii Wytwornej Damy.

Osobiste podziękowania dla wymiarów energii piękna, które tak szczodrze i głęboko darzą człowieczeństwo wspaniałymi potencjałami i możliwościami obcowania z pięknem.

Copywrites: Monika Śleszyńska 2020

Zapraszam do dzielenia się artykułem wyłącznie dla celów zapoznawczych zawsze z uwzględnieniem imienia autorki i linku strony Ancient Passion.

LEAVE A COMMENT